امروزه هر وبلاگ و یا هر سایتی بنر تبلیغاتی مختص خود را دارد . درواقع بنر تبلیغاتی یک وبسایت یا وبلاگ به یک رکن مهم برای آن تبدیل شده و به عنوان اعتبار آن وب به حساب می آید . برای مثال یک فروشگاه اینترنتی اگر نتواند در ارائه بنر های تبلیغاتی خود به مشتریان موفق عمل کند ، "هیچ فروشی" نخواهد داشت . "سایت Dezin.ir با داشتن چندین گرافیست متعدد و حرفه ای میتواند به خوبی از پس طراحی بنر های تبلیغاتی شما برآید "

برای مثال اگر خود شما كه دارای وبلاگ یا وبسایت شخصی هستید بخواهید با یك وب دیگر تبادل بنر كنید نیاز به یك بنر تبلیغاتی جذاب و گیرا دارید كه بتواند اولین انتخاب بازدیدكنندگان برای كلیك روی بنرهای تبلیغاتی باشد ، و این درحالیست كه بنر شما در بین بنرهای متعدد دیگر قرار دارد و باید با همه آنها رقابت كند و آنها را شكست دهد ، چون ممكن است بازدیدكننده فقط قصد یك كلیك را داشته باشد . این كاریست كه ما آن را در طی سال ها تجربه و وقت به خوبی آموخته ایم . "طراحی بنر های تبلیغاتی خود را به ما بسپارید و از كلیك كردن بازدیدكنندگان روی بنر تبلیغاتی خود مطمئن باشید "

مشاهده نمونه كارها

پلان ها مشخصات قیمت
پلان 1 طراحی بنر تبلیغاتی با فرمت GIF و JPG در هر اندازه ای 1000 تومان

در هنگام ارسال سفارش حتما کلمات ، جملات ، آدرس ها و ... كه باید در بنر استفاده شود را قید بفرمایید .

- توجه داشته باشید كه قیمت طراحی هر بنر ۱۰۰۰ تومان است

- برای هر ۵ بنر سفارش داده شده یك بنر به رایگان است ، یعنی قیمت ۵ بنر = ۴۰۰۰ تومان

- برای ارسال سفارش خود میتوانید از فرم پایین استفاده كنید

- بعد از اتمام طراحی ، ما به شما اطلاع داده تا بعد از واریز هزینه ، بنر را تحویل بگیرید

- قبل از اطلاع ما مبنی بر اتمام كار طراحی ، هیچ پولی به حساب ما واریز ننمایید

پرداخت هزینه طراحی بنر تبلیغاتی
برای پرداخت هزینه ، مبلغ مورد نظر را به حساب سپهر بانك صادرات به نام اسحق مافی به شماره حساب 0308063769003 واریز نمایید و سپس از طریق فرم زیر شماره قرمز رنگ موجود در رسید دریافتی از بانک + نام و نام خانوادگی + آدرس وبلاگ + آدرس ایمیل خود را برای ما از طریق فرم زیر ارسال کنید تا در اسرع وقت سفارش شما برایتان ارسال گردد .

شماره سپهر كارت : 6037691105502512

 

* لطفا تمام فیلدها را با دقت پر كنید *

 

 

نام و نام خانوادگی :

آدرس  سایت :

آدرس  ایمیل :

موضوع :

توضیحات :

 

  

 

 

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات